Sekmadienis, vasario 28, 2021

rasymas2018 metais Neringoje įkurtas Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras netruko tapti mėgstama kūrėjų vieta. Centro populiarumui augant, čia, 2019 metais gyveno ir kūrė net 22 literatai bei vertėjai ir 7 kitų meno sričių atstovai. Šią vietą savo kūrybiniams projektams rinkosi ne tik Lietuvos, bet ir Vokietijos, Lenkijos, Izraelio, Didžiosios Britanijos, Čekijos, Estijos ir kitų šalių kūrėjai. Būti paklausiu tarptautiniu lygmeniu, tik parodo, kokios svarbios išties yra kūrybinės rezidencijos.
Unikalioje šalies vietovėje duris atvėręs centras yra vienintelė tokio pobūdžio įstaiga Lietuvoje. Kūrėjai gali apsistoti 9-iuose, 2018 m. pilnai renovuotuose bei nuolat atnaujinamuose kambariuose su visais patogumais, interneto ryšiu ir kompiuteriais. Centre taip pat yra bendra erdvė renginiams, konferencijoms, seminarams, dirbtuvėms ir kitoms veikloms.
Susiklosčius neeilinei situacijai Lietuvoje ir pasaulyje, Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras pristabdė savo veiklas. Visgi nekyla abejonių, kad šios kūrybinės rezidencijos populiarumas tik augs, kadangi Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras yra ta vieta, kurioje gera kurti ir patogu gyventi.

Kontaktai:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka