Sekmadienis, vasario 28, 2021

nordic culture pointklavb70

 

 

 

Šių metų pradžioje Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytes bibliotekos bei jos padalinio, Tarptautinio vertėjų ir rašytojų centro (toliau - TVRC), darbuotojų komanda pateikė projektą Šiaurės ministrų tarybos Kultūrinei mobilumo programai, skirtai meno rezidencijų rėmimui, finansavimui gauti. Projektinė paraiška buvo atrinkta komisijos ir jai suteiktas šimtaprocentinis finansavimas. Projekto, pavadinimu „Artist Residencies“, įgyvendinimo laikotarpis nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. spalio 3d.
„Artist Residencies“ projekto metu priimsime du profesionalius literatūros kūrėjus ir vertėjus iš kitų Šiaurės ir Baltijos šalių. Centre sieksime sudaryti tinkamas sąlygas koncentruotam ir patogiam darbui, organizuoti susitikimus su kitais menininkais, kultūros srities atstovais, užmegzti ryšius su meno ir kultūros bendruomene Neringoje bei Klaipėdoje.
Vykdant šį projektą prisidedama prie vieno iš TVRC tikslų įgyvendinimo – didinti tarptautinį žinomumą. Svarbu ir tai, kad finansavimą gavęs projektas leidžia identifikuoti rezidencijų ateities plėtros tendencijas bei suteikia galimybę tarptautiniam menininkų rezidencijų ir panašaus pobūdžio organizacijų bendradarbiavimui.

Kontaktai:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka