Neringos ir Klaipėdos bendruomenės susitiko su Sigitu Parulskiu

2023-05-18

Kviečiame prisiminti praėjusį mėnesį vykusius susitikimus su Neringos savivaldybės įsteigtos Rašytojo stipendijos laimėtoju Sigitu Parulskiu.

Poetas, prozininkas, dramaturgas bei vertėjas Sigitas Parulskis Neringoje, Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre, rezidavo balandžio mėnesį. Kvietimu atvykti į Neringą tapo S. Parulskiui skirta Neringos savivaldybės stipendija. Mėnesį trukusios kūrybinės rezidencijos metu poetas planavo sukurti nuotraukų ciklą Kuršių nerijoje ir parašyti eseistinių tekstų, vaizdą derinant su tekstu.

Susitikimų metu poetas papasakojo apie šios kūrybinės rezidencijos kasdienybę, „nesezoninės” Nidos žavesį, bei pasidalino mintimis apie vertimų ir rašymo darbo užkulisius bei fotografijos meno ypatumus.

Neringos savivaldybės stipendija Rašytojui skiriama kasmet, tad netrukus bus skelbiamas naujas konkursas šiai stipendijai laimėti. Sekite informaciją mūsų puslapyje, teikite paraiškas ir atvykite į Tarptautinį vertėjų ir rašytojų centrą reziduoti, kurti ir patirti nesezoninės Nidos žavesį ir ramybę.

 

Susitikimas Nidoje, Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre. Renginio moderatorė Agnė Bukartaitė. Nuotraukos Dainiaus Dirgėlos.

Susitikimas Klaipėdoje, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje. Renginio moderatorė Agnė Bukartaitė. Nuotraukos Aurimo Pociaus.

Pin It on Pinterest