Paslaugos

Rezidencijų paslauga

Skirta Lietuvos bei įvairių pasaulio šalių kultūros puoselėtojams, literatūros rašytojams, vertėjams ir kitų sričių menininkams. Skelbiame stipendijų konkursus, dalyvaujame ir vykdome tarptautinius projektus. Kiekvienam rezidentui suteikiame atskirą kambarį su visais patogumais, kompiuteriu, interneto ryšiu visos rezidencijos metu. Rezidentai nemokamai gali naudotis savitarnos skalbimo paslauga, nemokamai pasiskolinti dviratį, naudotis konferencijų erdve, organizuojant įvairius susitikimus, mokymus ar dirbtuves.

Unikalios gamtos apsuptyje tarp beribių kopų ir vandenų sudarome palankias sąlygas gyventi ir dirbti, puoselėti ir plėsti tarptautinę kultūrinę patirtį, tobulinti bendravimo įgūdžius, rengti savo kūrybos pristatymus, dalytis patirtimi, dalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, konferencijose, seminaruose. Taip pat mielai priimame bendradarbiavimo pasiūlymus ir galime prisidėti prie jūsų projektų įgyvendinimo, suteikti rekomendacinį laišką jūsų teikiamam stipendijų konkursui.

Apgyvendinimo paslauga

Kviečiame praleisti darbo ir poilsio laiką viename gražiausių Lietuvos kurortų – Neringoje (Nida). Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre sukurtos itin palankios gyvenimo sąlygos. Dviejuose namuose įrengti kambariai su visais patogumais, interneto ryšiu ir kompiuteriais. Siūlydami apgyvendinimo paslaugą, pirmenybę teikiame kultūros lauko bendruomenei.

Konferencijų erdvės nuoma

Žvejo namo pirmajame aukšte galime pasiūlyti erdvę mokymams, dirbtuvėms, seminarams ar kitiems renginiams. Šiltuoju sezono metu dalį užsiėmimų galima perkelti į lauką (kiemo teritoriją). Konferencijų erdvėje yra kompiuteris, multimedija, televizorius, daugiafunkcinis spausdintuvas. Čia telpa iki 20 žmonių. Renginių organizavimui erdvė paprastai nuomojama su visu kompleksu (Žvejo namu ir Vokiško stiliaus namu). Daugiau informacijos jums suteiks Tarptautinio vertėjų ir rašytojų centro darbuotojai.

Pin It on Pinterest