Neringos ir Klaipėdos bendruomenės susitiko su Antanu A. Jonynu

2022-04-25

Praėjusią savaitę Neringos ir Klaipėdos bendruomenės turėjo galimybę po ilgos pertraukos be kaukių ir kitų suvaržymų susitikti su Neringos Rašytojo stipendijos laimėtoju – poetu, vertėju Antanu A. Jonynu. Jaukiame susitikime Nidoje, Thomo Manno namelyje, klausytojai galėjo išgirsti iš paties poeto lūpų kaip jam sekėsi versti Martyno Liudviko Rėzos kūrinius. O susitikime Klaipėdoje galima buvo pasiklausyti ne tik poeto mėgstamos muzikos, jo paties skaitomos poezijos ir istorijų apie savo gyvenimą, tačiau ir netikėtų Antano A. Jonyno kursiokų pasakojimų apie nuotykius studijuojant.

 

Pokalbis apie Martyno Liudviko Rėzos vertimus Nidoje, Thomo Manno muziejuje. Renginio moderatorė Raimonda Meyer – Ravaitytė.
Nuotraukos Agnės Zabrynės.

Pokalbis ir poezijos skaitymai Klaipėdoje, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje. Renginio moderatorė Edita Miravičiūtė.
Nuotraukos Agnės Zabrynės.

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Mieli centro svečiai ir kolegos, praeinantys 2022 metai paliks pėdsaką mūsų širdyse. Nerimastingi įvykiai pasaulyje privertė susimąstyti apie amžinąsias vertybes, suvokti, kas tikra, o kas ne. Pajusti, kad gyventi įprastą gyvenimą – džiaugsmas, o apkabinti artimuosius...

Prisimenant tarptautinį festivalį INKULTŪRACIJA

Prisimenant tarptautinį festivalį INKULTŪRACIJA

Kviečiame prisiminti 2022 m. rudenį vykusį Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos organizuotą tarptautinį festivalį INKULTŪRACIJA ir jo metu vykusius renginius. Diskusijoje „Vilko vaikai: (ne)išmoktos istorijos pamokos" dalyvavo Lietuvos garbės...

Pin It on Pinterest