Rezidento penktadienis: kūrybai įkvepianti Nidos aura

2022-11-14

Lapkričio 11 d. Neringa šventė savo gimtadienį ir kvietė įveikti „Kuršių nerijos pašto stočių maršrutą“. Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre įsikūrė atvirlaiškių kūrimo dirbtuvės, kurių metu edukatorė Valdemara Butkevičienė kvietė dalyvius nupiešti Nidos aurą.
Savo įspūdžiais kaip ir kuo Nida įkvepia dalinosi ir mūsų rezidentas Lauris Gundars, projekto „Artist Residencies” stipendijos laimėtojas. Jis pasidžiaugė, kad Nidoje tvyro tikrai kūrybos kupina aura, todėl suplanuoti rezidencijos darbai vyksta labai sklandžiai, o taip pat kyla ir naujų idėjų.

Lauris Gundars rezidencija Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre artėja link pabaigos, todėl kviečiame į paskutinius susitikimus su juo Klaipėdoje:

Lapkričio 18 d. 17.30 val. Anglų kalbos klube vyks susitikimas – diskusija su Lauriu tema „Įkvėpimas” (Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Amerikos skaitykla, H. Manto g. 25, Klaipėda)

Lapkričio 23 d. 17.30 val. Knygų klube Lauris Gundars pristatys vieną populiariausių savo knygų „Dramatica” ir papasakos kodėl ją verta perskaityti ne tik teatro profesionalams. (Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Amerikos skaitykla, H. Manto g. 25, Klaipėda)

Pin It on Pinterest