„Kuršių nerijos pašto stočių maršrutas“ kviečia švęsti Neringos gimtadienį ir dalyvauti žaidime

2022-11-08

Lapkričio 11 d., švenčiant Neringos gimtadienį, kviečiame įveikti „Kuršių nerijos pašto stočių maršrutą“ ir dalyvauti žaidime!

Sekdami „Kuršių nerijos pašto stočių“ žemėlapį lapkričio 11 d. aplankykite skirtingas Neringos įstaigas ar renginius („pašto stotis“), kuriose jūsų lauks kūrybinės bei edukacinės veiklos. Pirmojoje pasirinktoje „pašto stotyje“ jums bus įteiktas šventinis atvirlaiškis, kurio nugarėlėje rinksite antspaudus. Jūsų tikslas – minėtame atvirlaiškyje surinkti ne mažiau kaip 5 antspaudus iš skirtingų žaidime dalyvaujančių „pašto stočių“.

Surinkę ne mažiau 5-ių „pašto stočių“ antspaudus, atvirlaiškį su savo kontaktiniais duomenimis įmeskite į specialią žaidimo „pašto dėžutę“, kurią žaidimo dieną rasite visose „pašto stotyse“.

Lapkričio 15 d. žaidimo organizatorius Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ burtų keliu išrinks net 5 „Kuršių nerijos pašto stočių maršruto“ žaidimo nugalėtojus, kuriems atiteks šventinės dovanos, o net 3 laimingiesiems – nakvynė (dviems asmenims) Nidoje!

Žaidimo rėmėjai: apartamentai Nidoje „Aušros palėpė“, „Gaja“, „Nostalgija 2“, kavinė „Kuršis“, kepykla „Gardumėlis“.

Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai, jie taip pat bus skelbiami Nidos KTIC „Agila“ Facebook puslapyje.

Detalaus pašto stočių žemėlapio ieškokite čia.

Visa Neringos gimtadieniui skirtų šventinių renginių programa – čia.

 

KURŠIŲ NERIJOS PAŠTO STOČIŲ MARŠRUTAS

Lapkričio 11 d.

Pašto stotis Neringos meno mokykloje

10.20 val. ir 11.35 val. Lauko instrumentų grojimo dirbtuvės perkusinių instrumentų dirbtuvės Neringos miesto vaikams.

16.00–16.30 val. Karalienės Luizės kelionė Kuršių nerija

16.00–20.00 val. Edukacinė erdvė „Pašto stotis“: fotoateljė, laiško sau rašymas, „Paslaptis smėlyje“

Pamario g. 4, Nida, Neringa

16–19 val. „Sveikatos stotis“: šventinis sveikatos tikrinimas ir diagnozavimas, konsultavimas reikšmingais sveikatai klausimais.
Neringos pirminės sveikatos priežiūros centras, Taikos g. 11, Nida, Neringa

16–19 val. „Nupūtus dulkes nuo senų albumų“: kviečiame pavartyti senuosius Juodkrantės metraščius ir pažiūrėti įamžintas akimirkas. 19–20 val. – medžiotojų vaišės.
Liudviko Rėzos kultūros centras, L. Rėzos g. 8 B, Juodkrantė, Neringa

16–20 val. „Obuoliai ir apelsinai“: paroda Pamario galerijoje ir grafikos edukacinis užsiėmimas. Parodoje pristatomi P. Domšaičio natiurmortai ir XIX a pabaigos Blodės viešbutyje naudoti sidabro indai. XIX am. antroje pusėje Nidą atrado dailininkai ir rašytojai. 1867 m. Fridrichas Blodė įkūrė svečių namus, kuriuose apsistodavo menininkai. Minėti indai pažymėti monograma „Herm. Blode“.  Toks ženklinimas rodė įstaigos prestižą.
Pamario galerija, L. Rėzos g. 3, Juodkrantė, Neringa

16–18 val. atvirlaiškių kūrybinės dirbtuvės „Pasidalink Nidos aura“.
Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras, Skruzdynės g. 9, Nida, Neringa

17.30 val. „Eko karta. Dorė“: Kuršių marių vėtrungių temą atskleis istorikas-muziejininkas, dalyvaus moterų linijinių šokių grupė „Dorė“ (vad. Jurgita Survilienė).
Preilos bendruomenės namai, Preilos g. 27, Neringa

17–19 val. „Užpustyta pašto stotis“: interaktyvus knygos „Užpustyti“ pristatymas šeimoms ir kelionė-žaidimas Kuršių nerijos pašto keliu.
Kuršių nerijos nacionalinio parko Gamtos mokykla, Purvynės gatvė 8, Nida, Neringa

17–20 val. Edukacinės veiklos „Susikurk šventinį atviruką“ kartu su Neringos muziejų edukatoriais.
Thomo Manno memorialinis muziejus, Skruzdynės g. 17, Nida, Neringa

18.30 val. Edukacinė programa „Jūrelės marelės“. Dalyvauja folkloro ansamblis „Giedružė“ (vad. Audronė Buržinskienė).
Nidos bendruomenės namai, Taikos g. 17, Nida, Neringa

 

Dėl Jūsų asmens duomenų:

Dalyvaudami žaidime, Jūs sutinkate, kad Jūsų žaidimo„Kuršių nerijos pašto stočių maršrutas“ atvirlaiškyje pateikti duomenys (konkrečiai vardas, pavardė, miestas ir telefono numeris) būtų tvarkomi Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ (toliau – „Agila“) žaidimo vykdymo, laimėtojo nustatymo ir laimėtojo informavimo tikslu. Jūs taip pat sutinkate, kad tuo atveju, jeigu šiame žaidime laimėsite bet kurį prizą, Jūsų vardas ir gyvenamasis miestas būtų paskelbti „Agilos“ valdomuose sklaidos kanaluose: svetainėse www.visitneringa.com; www.kulturossala.lt ir Facebook puslapyje Nidos KTIC „Agila“. Šis Jūsų sutikimas galioja 60 (šešiasdešimt) kalendorinių dienų, po kurių žaidimo organizavimo tikslais rinkti duomenys yra sunaikinami. Informuojame, kad turite teisę bet kada sutikimą atšaukti pranešus apie tai el. paštu pr@visitneringa.lt. Jei žaidimo organizavimo tikslu nepateikiate duomenų ar reikalaujate nutraukti duomenų tvarkymą, tai gali reikšti, kad negalėsite toliau dalyvauti žaidime.

Duomenų tvarkymui taikome saugos ir tvarkymo reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir ES Bendrajame duomenų apsaugos reglamente.

Pin It on Pinterest