#Rezidento užrašai

2023-03-29

Projekto „Artist Residencies” stipendijas pavasarį reziduoti Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre laimėjusios vertėjos iš Estijos, Maria Esko ir Maarja Pärtna, jau beveik įpusėjo savo rezidencijos laiką Nidoje. Rezidentės ne tik produktyviai dirba savo užsibrėžtus kūrybinius darbus, tačiau ir aktyviai susipažįsta su Neringa, Klaipėda ir bibliotekos gyvenimu.

Per pirmąsias rezidencijos savaites vertėjos palengva jaukinosi nenuspėjamą Nidos orą ir gamtą, dalyvavo Neringos miško architektūros ekskursijoje, lankėsi Juodkrantėje. Taip pat, jau spėjo apsilankyti ir mūsų bibliotekoje, kur susipažino su biblioteka ir jos veiklomis ekskursijos metu, susitiko su darbuotojais, bei dalyvavo Muzikiniame ketvirtadienyje Audiotekoje.

Kūrėjos savo įspūdžiais apie rezidenciją dalinsis tekstų (anglų kalba) serijoje  Rezidento užrašai (Resident’s Notes). Pirmąją dalį rasite čia:

#Resident’s Notes – Maria Esko

#Resident’s Notes – Maarja Pärtna

Kviečiame skaityti, susipažinti ir apsilankyti bibliotekos renginiuose, kur galėsite gyvai išgirsti iš pačių rezidenčių apie jų įspūdžius, veiklas ir kūrybą.

 

Projektas “Artist Residencies” finansuojamas Šiaurės ministrų tarybos.

 

Pin It on Pinterest