TVRC vedėjo konkursą laimėjo Indrė Lastauskaitė!

2024-07-05

Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras (TVRC) džiaugiasi pranešdamas, kad Centro vadovo konkursą laimėjo ir TVRC Vedėjo pareigas nuo liepos 1 d. pradėjo eiti Indrė Lastauskaitė.

I. Lastauskaitė turi ilgametės vadovavimo patirties kultūros, renginių ir literatūros vadybos srityse, pastaruosius metus Indrė Lastauskaitė vadovavo Centrui atlikdama laikinai einančio pareigas vadovo funkcijas.

I. Lastauskaitė sieks įgyvendinti Centro misiją – plėtoti daugiašalius kultūrinius, kūrybinius mainus bei stiprinti Lietuvos literatūrą kaip stiprią, nuolatinio dėmesio vertą partnerę tarptautinėje arenoje. Naujoji centro vadovė itin akcentuoja tarptautinių ir nacionalinių menininkų rezidencijų programų svarbą Centro veikloje, taip pat siekį aktyviai dalyvauti kultūros plėtros programose, bendradarbiaujant tiek su Neringos, tiek Klaipėdos kultūros organizacijomis ir bendruomenėmis.

# Nida # TVRC

Kviečiame į tarptautinį Thomo Manno festivalį!

Kviečiame į tarptautinį Thomo Manno festivalį!

  Tarptautinis vertėjų ir rašytojų centras kviečia į tarptautinio Thomo Manno festivalio renginius! Festivalis prasidės jau šį šeštadienį, liepos 13-ąją, XXVIII tarptautinis Thomo Manno festivalis „Kultūros kraštovaizdžiai. Viršūnės“ pasiūlys plačią kultūrinę programą...

Įgyvendintas „Artist residencies“ projektas!

Įgyvendintas „Artist residencies“ projektas!

Sėkmingai užbaigtas dvejus metus trukęs projektas „Artist residencies“, skirtas literatūros vertėjams ir rašytojams! Jo metu net šeši kūrėjai iš Latvijos, Estijos ir Suomijos vertė ir rašė literatūros kūrinius Tarptautiniame Rašytojų ir vertėjų centre (TVRC) Nidoje....

Pin It on Pinterest