Rezidento penktadienis: „Kas nežino Hamleto? Tikrai?„

2022-10-21

Šį penktadienį projekto „Artist Residencies” stipendijos laimėtojas, rašytojas, dramaturgas Lauris Gundars (Latvija) dalyvavo anglų kalbos klubo susitikime, Amerikos skaitykloje.
Lauris kartu su klubo nariais diskutavo tema „Kas nežino Hamleto? Tikrai?„. Svečias pateikė tikrai netikėtų įžvalgų ir ne vieną privertė susimąstyti. Paties Laurio režisuotas spektaklis apie Hamletą  šiuo metu rodomas Taline (Estija).
 
Daugiau informacijos apie šių metų projekto „Artist Residencies” rezidentą Laurį Gundars ir jo veiklą rezidencijos Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre metu galite rasti čia: https://tvrc.lt/lauris_gundars/
O taip pat sekite informaciją apie kitus susitikimus ir renginius su Lauriu Gundars Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos facebook paskyroje.
Rezidento penktadienis: kūrybai įkvepianti Nidos aura

Rezidento penktadienis: kūrybai įkvepianti Nidos aura

Lapkričio 11 d. Neringa šventė savo gimtadienį ir kvietė įveikti „Kuršių nerijos pašto stočių maršrutą“. Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre įsikūrė atvirlaiškių kūrimo dirbtuvės, kurių metu edukatorė Valdemara Butkevičienė kvietė dalyvius nupiešti Nidos aurą....

Pin It on Pinterest