„Simonaitytė prabyla lenkiškai“

2021-03-01

vertėjai

Projekto tikslas: skatinti jaunus vertėjus ir rašytojus domėtis Ievos Simonaitytės literatūros kūriniais, pasitelkiant savo kūrybinius ir vertėjavimo įgūdžius skleisti rašytojos darbus tarptautiniu mastu.

Projekto įgyvendinimo laikas: 2018 m.

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba

Projekto vadovė: Toma Gergelienė

Projekto partneriai: Lietuvos rašytojų sąjunga Klaipėdos skyrius, Varšuvos universiteto Polonistikos fakultetas, Klaipėdos universiteto Humanitarinių ir Ugdymo Mokslų Fakultetas, Neringos savivaldybės Viktoro Miliūno viešoji biblioteka.

Trumpas projekto pristatymas: projektas skirtas skatinti jaunus vertėjus ir rašytojus populiarinti ir versti Ievos Simonaitytės literatūros kūrinius, suteikiant žinių apie rašytojos literatūros darbus bei lietuvių literatūrą. Šeši dalyviai kūrybinių dirbtuvių metu, padedant lektoriams iš Klaipėdos universiteto, vertė Ievos Simonaitytės kūrinio „Ne ta pastogė“ fragmentus į lenkų kalbą. Dalyviams buvo sudarytos galimybės dalyvauti keliuose seminarų, kultūriniuose renginiuose Klaipėdoje ir Neringoje, bendrauti su vietos bendruomenės atstovais, susipažinti su Klaipėdos krašto kultūra, įgyti žinių ir patirties.

„Artist Residencies”

„Artist Residencies”

Projekto tikslas: plėtoti Šiaurės ir Baltijos šalių vertėjų ir rašytojų bendradarbiavimą Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre. Projekto įgyvendinimo laikas: 2022-2024 m. Projektą remia: Šiaurės ministrų taryba Projekto vadovė:  Rasa Skudikė Trumpas projekto...

„Rašytojo stipendija”

„Rašytojo stipendija”

Projekto tikslas: suteikti galimybę kūrėjams reziduoti ir kurti Tarptautiniame vertėjų ir rašytojų centre. Projekto įgyvendinimo laikas: 2022 m.- 2023 m. Projektą remia: Neringos savivaldybė Trumpas projekto pristatymas: Neringos savivaldybės stipendija skiriama...

Pin It on Pinterest