Įgyvendinta „Artist residencies“ kultūrinė programa

2024-04-12

Šią savaitę Tarptautiniame vertėjų rašytojų centre reziduojantys Šiaurės šalių ministrų tarybos finansuojamo „Artist residencies“ projekto laimėtojai dalyvavo intensyvioje, dvi dienas trukusioje, Kultūrinėje programoje. Jos metu rezidentai aplankė Prano Domšaičio galeriją, Kuršių Nerijos istorijos muziejų, Preilos biblioteką, dalyvavo ekskursijose Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre, Neringos Viktoro Miliūno viešojoje bibliotekoje. Iš arčiau susipažino su Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešąja biblioteka, o joje esančioje Amerikos skaitykloje diskutavo apie kūrybą ir tarptautinio bendradarbiavimo svarbą.

Programos metu rezidentai susitiko su Bibliotekos direktore dr. L. Juchnevič bei Tarptautinio vertėjų ir rašytojų centro vedėja I. Lastauskaite, susipažino su Klaipėdos regiono Kultūros srities darbuotojais ir menininkais, dalinosi patirtimi bei keitėsi idėjomis!

Dėkojame mūsų draugams – Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras, Prano Domšaičio galerija, Neringos savivaldybės Viktoro Miliūno viešoji biblioteka, Neringos muziejai už pagalbą ir bendradarbiavimą!

Sėkmingai vystomas „Artist residencies” projektas padeda plėtoti daugiašalius kultūrinius ir pažintinius mainus, suteikia galimybę tarptautiniam menininkų bei jų rezidencijų organizacijų bendradarbiavimui.

Projektą finansuoja – Šiaurės šalių ministrų taryba.

Pin It on Pinterest